Języki: Polski Czeski Węgierski Włoski Angielski

Kariera

Praca w naszej firmie to nie żmudnie podejmowane czynności skierowane na zapewnienie potrzeb służących zaspokojeniu określonych potrzeb. Praca w naszej firmie to działalność podejmowana z pasją. To praca człowieka dla człowieka, bowiem  najważniejszym i najcenniejszym kapitałem naszego przedsiębiorstwa są ludzie. Dzięki ich pracy i pełnym zaangażowaniu nakreślone plany przeradzamy w realne osiągnięcia.

Firmę Aprosoft tworzy zespół ludzi kreatywnych, chętnie podejmujących nowe wyzwania, otwartych na nowoczesne technologie, identyfikujących swój osobisty sukces z sukcesem firmy. Ludzi którzy obok profesjonalizmu zawodowego cenią dobrą atmosferę pracy i wzajemną pomoc.

Podejmując zatrudnienie w naszej firmie umożliwiasz sobie zdobycie w miłej i zdrowej atmosferze nowego doświadczenia zawodowego i warunków do samorealizacji w sposób trwały i stabilny.

 

Specjalizujemy się głównie w branży informatycznej. Zajmujemy się tworzeniem niezawodnych, bezpiecznych i rozwojowych systemów komputerowych. W swojej działalności stawiamy na:

  • Elastyczność;
  • Bogatą funkcjonalność;
  • Łatwość obsługi i ergonomię pracy.

Posiadamy zespół doświadczonych programistów, analityków i wdrożeniowców dzięki którym nasze rozwiązania nieustannie ewoluują.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego informatycznego teamu zapraszamy do przesłania swojego zgłoszenia. Wszystkie szczegółowe informacje z tego zakresu znajdziesz w zakładce „Oferty pracy

 

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres rekrutacja@aprosoft.pl

 
Live Chat Software